Polish English French German Portuguese Russian Spanish
Nowa oferta tuż tuż... PDF Drukuj Email
środa, 09 marca 2016 15:32

W najbliższych dniach w naszej ofercie pojawi się kilka nowych propozycji. Z przyjemnością informujemy iż pośród naszych propozycji znajdą się pakiety o przepływności do 50Mbps. Jak zawsze dotąd nasze łącza nie będą posiadały limitów transferu danych. 50Mbps bez limitów!


Instalacja do 48 godzin!


Stały publiczny adres IP dla firm!


 
Problemy z pocztą email PDF Drukuj Email
piątek, 06 listopada 2015 15:38

W związku z zapytaniami naszych klientów informujemy że za działanie poczty elektronicznej email odpowiadają właściciele serwisów oferujących tą usługę. Otrzymujemy zgłoszenia od klientów mających swoje skrzynki poczty elektronicznej na serwerach wp.pl że poczta do nich wysyłana nie jest dostarczana. Informujemy iż należy zapewnić odbiór poczty z domeny sarocom.net niezależnie od działania filtrów antyspamowych. 

 
Modernizacja sieci, możliwe utrudnienia PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 12:42

W najbliższych dniach planowana jest modernizacji naszej sieci w relacji Środa-Szlachcin. W związku z prowadzonymi pracami mogą wystąpić okresowe spadki przepustowości łącz. Część ruchu kierowana będzie łączem zapasowym. W związku z powyższym utrudniania mogą dotknąć mieszkańców Szlachcina, Książna, Miłosławia i okolic. Prace te mają związek z planową przebudową sieci szkieletowej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 
Nowy router brzegowy PDF Drukuj Email
piątek, 04 września 2015 14:02

Miło nam poinformować Państwa iż od kilkudziesięciu godzin w naszej sieci działa nowy router brzegowy, tym samym zrealizowaliśmy kolejny etap modernizacji sieci. Zmiana routera brzegowego niesie za sobą spadek opóźnień oraz zwiększoną wydajność sieci. Jednocześnie, po szeregu testach oddajemy do Państwa kolejne łącze operatorskie. W najbliższych dniach planowana jest reorganizacja połączenia z Pigłowicami. Prace zaplanowane wcześniej zbiegły się z niedawną modernizacją tego węzła. Korzystając z tej okazji chcemy zwiększyć przepustowość w relacji Środa-Pigłowice i wykorzystać potencjał nowych urządzeń zainstalowanych w Pigłowicach. 

 
Reorganizacja sieci PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 sierpnia 2015 22:29

Od kilku miesięcy projektowany i budowany jest nowy szkielet naszej sieci. Celem tej operacji jest zwiększenie przepływności oraz zmniejszenie awaryjności. Z związku z faktem iż nasza firma posiada kilka łącz w różnych miejcach podjeliśmy działania mające na celu budowę łącz backupowych dla wszystkich głównych węzłów. Zmiany odczują z pewnością osoby korzystające z dotychczas mocno obciążonych punktów dostępowych. Nowy szkielet obsługuje od dziś węzeł "Korbole" którego przepustowość zwiększyła się wielokrotnie. Planowana jest budowa węzła dostępowego w Kijewie oraz przebudowa łącz do Pigłowic oraz Pławiec. Ten etap modernizacji planujemy zakończyć do końca września tego roku. 

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 5

Sonda

W domu wystarcza:
 
Chciałbym...
 


Reklama